דף הבית – Golden Minutes
 • עברית
 • English
 • Smart-City-640x344-min-600x344

  שילוט עיר חכמה

  שילוט חכם בעיר חכמה השלט מציג את שם הרחוב ומספר הבניין בצורה גדולה ומוארת. בשעת חירום השלט מהבהב למרחקים ומראה לצוותי החירום את הבניין והכניסה. בנוסף, השלט פותח את שער החניה ודלת הבניין וכך חוסך בדקות הקריטיות להצלת חיים- דקות הזהב.

  המערכת המותקנת בשלט יודעת לזהות דליפת גז, שריפה ומקרי חירום המצריכים הפעלת צופרים ופינוי מידי של הדיירים. במצב שגרה השלט משדר הודעות עירייה, וועד ועוד.

  first-aid-training-min

  הדרכות וציוד

  ציוד חירום והדרכות לשימוש במצבי חירום רפואיים והדרכות לפעולות מצילות חיים. ההדרכות  ניתנות למוסדות, עסקים, מפעלים וועדים, הורים ועוד. ושירותי תחזוקה קבועה של הציוד וההדרכות לכל ריבעון.

  מסוקים

  שירותי הטסת חירום לטובת גופי חירום, העברות לבתי חולים ייעודים, חילוץ וטיפול בנפגעים, כיבוי שריפות חורש, חיפוש נעדרים ועוד.

  [contact-form-7 id="4331" title="General"]

  החוזקות של דקות הזהב

  • יתרון בולט נוסף בחברה הוא העובדה שמדריכיה מנוסים בתחום ומכירים את הידע הנדרש מדיירי הבניין ומהעובדים בשטח כך שהם מעניקים לדיירים ולעובדים את הכלים הטובים והנכונים להם ודואגים שמערך ההדרכה יתנהל בצורה הטובה ביותר.
   ל Golden minutes החברה להצלת חיים בע”מ מאגר גדול של עובדים –בשירות הלקוחות ומדריכים המוכנים לצאת להדרכה בכל רגע נתון, כך שהלקוח יודע כי הוא לעולם אינו נתקל במצב שבו אין מענה לדרישותיו.
   בנוסף במקרה של צורך במדריכים נוספים בעקבות אירוע גדול או הגדלת שטח הפעילות אנו נספק עובדי אקסטרה גם לתקופה זמנית או לאירוע חד פעמי.
   Golden minutes החברה להצלת חיים בע”מ מאפשרת טלפון אחד עם מענה לכל צרכי לקוחותיה: הזמנת שלט חכם לבניין, הדרכות בשעת חירום, וציוד מותאם למוסדות, עסקים, מפעלים, וועדים ובניינים פרטיים, בדיקת ציוד, הזמנת ביקורת ופיקוח, השלמת ציוד, בדיקת פגי תוקף , מענה שירות לקוחות כללי, הזמנת הדרכות יזומות .
   מכלול שירותים שמקנה מענה מלא ללקוח
   מתוך ראייה כוללת של צרכי הלקוח והתאמה אישית.

  • שיתוף פעולה עם מוקדי החירום בארץ ובעולם ורשויות מקומיות – Golden minutes החברה להצלת חיים בע”מ חברה קהילתית עם פעולות ותרומות חברתיות יש לה יתרון על פני כל גוף מנהל אחר (חברה מנהלת פרטית) בשיתוף הפעולה עם הרשויות המקומיות והאזוריות ועם חברות תורמות וגופים מממנים בגודלה ובפריסתה .שיתוף פעולה זה חיוני ביותר לקידום התכנון וביצוע התשתית והפיתוח של החברה.

  • בקרה מיטבית – ל Golden minutes החברה להצלת חיים בע”מ מערך בקרה המבטיח ביצוע על-פי כל המינהל והסדר תקין תוך שקיפות מלאה לתקינות והרשאה מול משרד הבריאות .
   הבקרה כוללת :
   א. התקנת שילוט חכם לבניינים ע”י צוות שעבר הדרכת חשמלאי מוסמך ונהלי בטיחות סולמות.
   ב . פיקוח משרד הבריאות התקשרות ישירה בהתקנת השלט מול מוקד החירום החברה והמנציפאלי.
   ג. החברה מוסרת עבודות לקבלנים בהתאם ובכפוף להוראות לחוק חובת המכרזים והתקנות.
   ד. אפשרות נוחה ונגישה להשלמת ציוד הדרכות לרבעון והחלפת רכיבים בהתאם לצורך.

  • Golden Minutes החברה להצלת חיים בע”מ בנוסף היותה ספקית שילוט חכם לבניינים, הדרכות מותאמות לבניינים, מוסדות, עסקים ומפעלים והתאמת תיקי רפואת חירום ברמה הגבוהה ביותר המותאם אישית לכלל לקוחותיה.

  • אחריות מלאה ללקוח – החברה נושאת באחריות לביצוע כל המטלות בפרויקט כפי שסוכמו בתחילת הדרך, מיד עם חתימת העסקה. לרבות ובעיקר אחריות לתקינות המוצרים , תוקפם, הקניית ידע לשימוש במוצרים ופעילויות מצילות חיים.

  • החברה להצלת חיים בע”מ מאפשרת לכלל לקוחותיה לקנות או לתרום בחסות ולהיות מעורבים בפעילויותיה החברתית ע”י תרומת שלט חכם לזירוז הגעת צוותי חירום וכן הדרכות לבניינים וציוד מציל חיים דרך עמותת דקות הזהב שהוקמה בסיוע של החברה להצלת חיים בע”מ למטרת וועדים ובניינים פרטיים המתקשים לרכוש את השלט החכם הדרכות וציוד ובתמורה לכך יקבל התורם חסות על השלט וכן פולדר בימי הדרכות פתוחים ותיק שיוכן במיוחד עבור החברה התורמת ע”ג תיק הציוד .

  • ``כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם מלא.``

   מוסדות, עסקים, מפעלים, וועדים ובניינים פרטיים, החברה להצלת חיים בע”מ מזמינה אתכם להיות מוכנים ושותפים לשעת חירום.