תגובה אלרגית לצבע שיער הפכה אישה ל”חייזר” – Golden Minutes
 • עברית
 • English
   • תגובה אלרגית לצבע שיער הפכה אישה ל”חייזר”

    תגובה אלרגית לצבע שיער הפכה אישה ל”חייזר”

    אישה שבסך הכל רצתה לצבוע את שיערה, הזדעזעה לראות איך ראשה מתנפח בתגובה אלרגית קיצונית. היא תיעדה את עצמה בסדרה של תמונות, כשראשה נראה על סף פיצוץ. הכי יפה לך טבעי!

    תספורת וצביעת שיער יכולה לתת הרגשה של שינוי והתפתחות בחיים, זה הדברים הקטנים שגורמים לנו להרגיש יותר טוב עם עצמנו. האישה הצעירה הבאה עברה שינוי הרבה יותר גדול ממה שרצתה, והפכה למעשה לסוג של חייזר כתוצאה מתגובה אלרגית קיצונית לצבע השיער בו השתמשה. חברתה צילמה אותה במהלך חמישה ימים ותיעדה את הראש שהתנפח לממדים בלתי נתפסים, היא פרסמה את התמונות ברשת החברתית Imgur תחת הכותרת “אז, לחברה שלי הייתה תגובה אלרגית די מוגזמת לצבע שיער…”. איזה כיף שיש חברים תומכים שיהפכו אתכם לבדיחה ויראלית.

    תגובה אלרגית מצבע שיער 

    התמונה הראשונה צולמה ביום שהיא החליטה להתפנות לחדר המיון, כשלצידה תמונה מזמנים טובים יותר כפי שהיא נראית ביומיום. התגובה האלרגית גרמה למצח שלה להתנפח עד כדי פקיעה, ולעין שמאל שלה להסגר לגמרי. הבעת הפנים שלה בהחלט לא נראית מרוצה. זה רק מחמיר יותר בימים הבאים עד שהיא מתחילה לבסוף להחלים.

    תגובה אלרגית מצבע שיער 

    יותר ממיליון גולשים כבר צפו בסדרת התמונות הגרוטסקית. אחת מהן הגיבה: “זאת, ידידיי, הסיבה שתמיד צריך לבדוק קודם כל את צבע השיער על גבי היד שלך, לפני שמורחים את כולו על הראש”. ואילו גולש אחר בחר לנצל את ההזדמנות לבדיחות קרש: “אני מבין מה הייתה הבעיה, היא בחרה צבע ‘בלון’ במקום ‘בלונד'”. לא נורא, מראה השורשים הטבעיים במילא בשיא האופנה עכשיו.

    השאר תגובה →

   כתוב לנו

   Cancel reply

   Photostream