מי זה אדיר ז”ל? – Golden Minutes
 • עברית
 • English
 • מי זה אדיר ז"ל?

  אדיר הבן שלי נולד פג עם אח תאום שיחיה.  התפתחותו הייתה פלאים כבר בימים הראשונים  ולכן בחרנו לקרוא לו בשם אדיר. אך בלילה נורא  אחד, כשהיה בן 5 חודשים, אדיר נשם את נשימתו  האחרונה. ברגעים אלו הרגשתי חסר אונים והזמן הלך ואזל, צוותי החירום מאוד התקשו במציאת  הבניין, אני זוכר את הרגע שעמדתי מולו ולא ידעתי  מה לעשות, ובין ידיי אדיר מסר את נשמתו לבורא. לאחר כמה ימים הבנתי את משמעות החיים. אנו חיים במרוץ ויש משהו קטן ובו משמעות גדולה  וחשובה. אנחנו מזלזלים ומרשים לעצמנו להיות לא  מודעים אליו והוא בסך הכל – נראות טובה לבניין, המיקום שאנחנו והמשפחה שלנו ושל היקרים לליבנו חיים בו, והדרכה מינימלית כיצד לפעול בשעת חירום. ובנוסף ציוד ראשוני נדרש לכל בית.
  התחלתי  את השינוי בי ולאחר מספר ימים נרשמתי לקורס  ההצלת חיים של מגן דוד אדום . היום לאחר עשור בתחום  כעובד ומתנדב בארגון ומספר רב של מקרים בהם  הייתי, בדקתי כל יום את הבעיות שקיימות מרגע  תחילת המקרה- שרשרת הדרך, נגישות, נראות  וידע. הבנתי שהבעיה שהייתה אצלי קיימת כמעט בכל אירוע.

  הקמתי את עמותת golden minutes והחברה להצלת חיים בע”מ, פיתחתי מערכת חירום  חדשנית לבניין המקושרת עם כל מוקדי החירום  ונותנת מענה מהיר הן בנראות הבניין בשעת חירום  והן במחסום שער החנייה ולדלת אינטרקום בכניסה לבניין. בנוסף מערכת השלט יודעת להתריע במקרי  דליפת גז, עשן שריפה מתלקח ועוד רבות. התפריט  המלא נמצא במפרט השלט הקיים באתר.
  יש בי רצון  עז לא רק לדעת להציל ולעזור אלא להעביר לכולם  את המסר הקצר והטוב ביותר שאוכל להעביר כדי שנדע להתמודד בשעה הקריטית או במקרה חירום.

  במקרי חירום זמן ההצלה הקריטי הוא 6 דקות  בלבד! לאחריהן מתחיל מוות מוחי והוא בלתי הפיך.  בהרבה מקרים- אם היה מערכת חירום לבניין,  שלט חכם וידע מינימלי חיי אדם היו ניצלים!

   

  כל אחד מכם יכול להציל חיים והחיים של כל  אחד מכם יכולים להינצל.
  בואו והיו שותפים להצלת חיים!