שירותי החברה – Golden Minutes
 • עברית
 • English
 • שירותי החברה

  מערכת חירום לבניין

  שילוט חכם לבניין המקושר עם מוקדי החירום והשירות המוניציפלי.

  פעולות השלט בשגרה:

  1. מציג בצורה ברורה את שם הרחוב ומספר הבניין.
  2. מציג הודעות וועד בית.
  3. מציג הודעות עירייה.

  פעולות השלט בחירום:

  1. מאיר לצוותי החירום בשעת חירום את הבניין מייד כשיכנסו לרחוב.
  2. פותח את מחסום שער החנייה בהגעת צוותי החירום אל מחסום שער החנייה.
  3. מנטרל את נעילת דלת הכניסה לבניין אינטרקום ומאפשר גישה ישירה ומהירה למטופל.
  4. מתריע בפני דליפת גז/שריפה/ עשן מתלקח/ רעידת אדמה/ ירי טילים וכו’.

  מערך הדרכה ומוכנות לשעת חירום

   

  הדרכה והסמכה לרפואת חירום והגשת עזרה מידית לכל למצבי החירום, לבניינים פרטיים, מוסדות, עסקים ומפעלים. חברתנו מגיעה להדרכת צוותים לימי כינוס, ימי עיון, ימי גיבוש, נופשים וועדים ועוד, בנוסף מתאימה ציוד נדרש לכלל לקוחותיה.

  וועד בניין ובית עסק שמחזיק מערכת חירום לבניין ובנוסף דואג להדרכה ומוכנות שלעת חירום עם ציוד מינימלי להצלת חיים משפר את יחסי הציבור שלו משמעותית, ומוסיף למוניטין לבניין או החברה ולשמה היוקרתי. קיום תיק עזרה ראשונה בכל בית בניין או עסק מצייר תדמית מוערכת, בטוחה ויוקרתית. לקוחותיה של חברה המחזיקה תיק להצלת חיים מתרשמים מבניין ומחברה מבוססת שדואגת לביטחון הדיירים, העובדים והלקוחות.

  לשם כך עובדי הפרסום והשיווק של החברה להצלת חיים בע”מ, עובדים ללא לאות על הגברת המודעות לחברה. במקרים בהם בניין או חברה שאימצה את שירותנו ונעזרה במערכת החירום- הבניין או החברה רשאית ומוזמנת לדווח לנו, ועובדי הפרסום והשיווק יפרסמו את שם הבניין או החברה במדוריה ובעיתונות. הרווח הערכי והשיווקי הוא שלנו ושל לקוחותינו. הפרסום נעשה באמצעות שילוט בין עירוני, דף עסקי ברשתות החברתיות  (לדוגמא- Instagram, Facebook )